Novinka
10 %

Načerpejte novou energii v horské chatě "Na Papírně"

Horská chata
"Na Papírně", Hamry, Šumava


Chata leží v krásném údolí řeky Úhlavy obklopena šumavskými hvozdy přímo na trasách turistických i cykloturistických stezek.

Areál horská chaty "Na Papírně" je rozsáhlý objekt jemuž dominuje hlavní budova a 5 samostatných chatek, jeho součástí je i parkoviště. Budova byla před několika málo lety zrekonstruována.

V hlavní budově máte k dispozici útulnou restauraci, společenskou místnost ( televize, satelit), sociální zařízení. V patře je 7 čtyřlůžkových pokojů a opět sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven jednoduchým, ale účelným nábytkem.

Jednotlivé chatky jsou také čtyřlůžkové a jsou vybaveny stejně pohodlně jako pokoje v hlavní budově. Chatky jsou jednopodlažní a přístup do patra je po žebříčku. Při chladném počasí jsou chatky vytápěny elektrickými přímotopy.

Ke kulturnímu a sportovnímu vyžití je možno využít herny s elektronickými šipkami či stolním tenisem. K dispozici jsou pro Vás připravena i horská kola, která Vám zpříjemní poznávání krás okolí.

Pro objednání stačí zavolat na uvedené čislo a při objednávce oznámit že jste členem CrazyLife s kódem vaší členské karty.

Tuto akci nelze kombinovat s jinými akcemi tohoto podniku.

Po slevě za ubytobání včetně stravování zaplatíte jen 370 kč.


Diskuse

Kde slevu uplatnit

Chata na Papírně
Hamry 81
34022 Nýrsko
Česká republika
+420 606 635 176
napapirne@sumava.net
http://www.sumava.net/napapirne/