Novinka
20 %

Celoroční odpočinek od deního ruchu Penzion Bratřice

Penzion se nachází v obci Bratřice ležící na západní hranici kraje Vysočina. Má celkem 18 lůžek v šesti pokojích, všechny pokoje mají malou kuchyňku, sprchu a WC, televizor a přípojku k Internetu. Samozřejmostí jsou pohodlné postele, skříně, stoly a stolky, elektrické vytápění a celkově příjemné prostředí.

Umístění a dostupnost objektu

Bratřice leží na západní hranici kraje Vysočina, pod vrchem Stražiště (739 m), který tvoří dominantu celého kraje. Obec se nachází cca 20 km na jih od dálnice D1 (Praha - Brno) sjezd Loket (Čechtice), 65 km od Prahy. Sjedete z dálnice, pojedete do Čechtic, zde na náměstí doleva do kopce a nahoře na náměstí mírně doprava. Přejedete malou obec a přijedete do vesnice Čáslavsko. Pozor, zde na návsi odbočíte doleva na Lukavec. Lukavec projedete rovně a přes kopec Stražiště dojedete do obce Salačova Lhota. Zde opět pozor, na konci obce se odbočuje vlevo na místní silnici (přesněji se jede skoro rovně, hlavní silnice se ostře lomí vpravo v nepřehledné zatáčce). Po cca 2 km dojedete do Bratřic, na návsi vpravo najdete budovu obecního úřadu a v ní nahoře ubytovnu (parkuje se před budovou nebo vpravo od ní vedle hasičské zbrojnice). Druhá silnice vede z Pacova (a do něho se dostanete ze spojnice Tábor - Pelhřimov). Z Pacova jedete na Mladou Vožici, hned pod kopcem však vpravo na Lukavec, po cca 4 km je značená odbočka vpravo na Bratřice.

Vybavení objektu

Ubytovna je přímo na návsi v budově obecního úřadu. Ve stejné budově se dále nachází restaurace s krytou terasou, obchod se smíšeným zbožím, kancelář obecního úřadu se zasedací místností a knihovna. (V knihovně je pro ubytované po dohodě možnost využívat počítač připojený k internetu). Na budovu navazuje sál s vybavenou kuchyní a místem k posezení včetně krbu. Po domluvě je možné tento sál a zasedací místnost pronajmout. Okolí obce: rekreační oblast Černý rybník a vrch Stražiště.

Pokoje

Ubytovna má celkem 18 lůžek v šesti pokojích, všechny pokoje mají malou kuchyňku, sprchu a WC, televizor a přípojku k internetu. Samozřejmostí jsou pohodlné postele, skříně, stoly a stolky, elektrické vytápění a celkově příjemné prostředí.

Služby

Ubytování, kuchyňka na pokoji, připojení k Internetu.

Parkování

Přímo u budovy.

Stravování

Po dohodě je možná polopenze, každý pokoj má vybavenou kuchyňku, jídelní stůl a židle. V budově se nachází restaurace s krytou terasou. V Pacově (cca 7 minut jízdy) je k dispozici široká nabídka restaurací.

Letní aktivity

Na návsi je hřiště pro malé děti a hřiště na volejbal s umělým povrchem. Za budovou obecního úřadu je malý aquapark. V okolí obce se nachází rekreační oblast Černý rybník, jejímž centrem je krásný čistý rybník (o ploše 1ha), u kterého se nachází malé veřejné tábořiště.

Celoroční aktivity

Obec Bratřice leží téměř ve středu Čech. Okolí obce nabízí možnost pěších výletů do okolních hlubokých lesů plných hub a lesních plodů. Lesy jsou protkány sítí cest se zpevněným povrchem, je proto možné použít je na krátké cyklovýlety. V blízkém okolí najdete například: Klášter Želiv (klášterní pivovar), Hrad Kámen s expozicí historických motocyklů, Chýnovské jeskyně, Pelhřimov - město rekordů, Tábor - historické město a moderní centrum sportu, kultury i nakupování, Zámek Červená Lhota.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Je zde k dispozici velký sál pro svatby, firemní meetingy apod.

Standartní cena lůžka na noc 250 Kč

Pro členy CrazyLife připravena sleva na 200 Kč za noc při pobytu delším jak 5 nocí.

Stačí se prokázat kódem vaší karty.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Penzion Bratřice
Bratřice 11
395 01 Bratřice
Česká republika
605 243 516
restauracejelinek@seznam.cz