Novinka
5 %

UBYTOVÁNÍ U NÁS

Pro členy CrazyLife je připravena sleva 5% při plném obsazení pokoje.

Pro čerpání slevy se prosím prokažte kódem z karty CrazyLife.
Rezervovat se můžete ZDE


Ubytování ve dvou, čtyř a pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením v každém pokoji. Vlastní kuchyňské linky umožňují levný způsob stravování. Případně je možné zamluvit stravování v blízké horské ubytovně vzdálené 100m od domu. Přímo u domu se nachází vlastní parkoviště. Hosté mohou využít společenskou místnost. V létě je k dispozici zahradní gril.

Nejbližší sjezdovky s novou sedačkovou lanovkou se nacházejí na vedlejších svazích ve vzdálenosti 50m. Nemusíte nikam nosit lyže, protože přímo od nás dojedete k nátupišti lanovky a ze sjezdovky přijedete zase až k chlaupě odkud je vidět část sjezdovek. Benecko leží na vrcholcích Krkonoš, kde je dostatek příležitostí také pro běžecké lyžování. V blízkosti je i volejbalové hřiště a koupaliště. Podél cesty teče horská bystřina, jež pramení v nedaleké studánce na svahu. Stráň za domem pod lesem je na jaře pokrytá kobercem bledulek, sněženek a dalších vzácných horských rostlin.

Penzion je vhodný pro individuální i rodinnou rekreaci, ale také pro společná setkání i několika rodin, přátel a známých. Oddělené ložnice s vlastním sociálním vybavením poskytují dostatečné soukromí a nová společenská místnost s kuchyňským koutem umožní společné setkání a zábavu. Interiéry jsou moderně vybaveny. Pro pobyt v létě je k dispozici venkovní krytý bazén, venkovní krb s posezením, dětské hřiště a malé jezírko. Pro stravování je možné využít vlastní vybavené kuchyně, případně objednat snídaně nebo se stravovat v blízkých restauracích.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Ubytování v Krkonoších
Štěpanická Lhota 9
514 01 Benecko
Česká republika
728169929
unas.ulanovky@email.cz
http://unas.nabenecku.cz/1/index.php