Novinka
100 %

Lety balonem se sympatickou posádkou

Nově Vánoční akce: ZDE Velmi atraktivní ceny letenek. TATO AKCE JE OMEZENA DO KONCE ROKU!

Pro členy CrazyLife je připravena akce: kompletní fotodokumentace zážitku zcela zdarma.

Objednávat se můžete ZDE

Při objednávce nezapomeňte uvést heslo: CrazyLife a kód vaší karty.


Let balonem přímo od provozovatele

Náš rodinný team Chadbalon provozuje vyhlídkové lety balonem po celé ČR. Mezi neojblíbenější lokality našich pasažérů patří let balonem Konopiště, Český Ráj a lety balonem na Karlštejně. Vyberte si svou letenku a nebo darujte let balónem jako dárek.


Naše rodinná firma nabízí jednotlivcům, párům nebo skupinám vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek. Lety balonem je možné naplánovat téměř po celé ČR dle přání našich zákazníků. Dbáme na maximální bezpečnost letů balónem – s našimi vlastními balóny poletíte vždy jen s profesionálními piloty, většinou s majitelem společnosti. Větší balón Chad OK-2008 poskytuje nadstandartní pohodlí pro 8 osob ve 4 oddělených kójích, které vás při případném převržení koše maximálně ochrání. V koši balónu Vám můžeme zajistit samostatnou kóji pro dva, a díky tomu tak můžete prožívat výjimečné chvíle po boku svých nejbližších. Nejste namačkáni v jedné kóji s dalšími 6 až 7 pasažéry, kde hrozí daleko větší riziko zranění u převržení koše při přistání.

V případě zájmu o vyhlídkový let balonem ve větším soukromí můžete využít náš malý VIP balón Kašpárek OK-3008 pro 2-3 osoby a pilota, se kterým za vámi téměř kamkoliv dojedeme. Většinou budete v rukou naší profesionální pilotky Kristýny. Jako originální dárek k narozeninám, výročím či jako pozornost Vašim obchodním partnerům Vám zašleme dárkovou letenku na lety balónem s věnováním přesně dle Vašeho přání. (Možno zaslat i elektronicky.)

Diskuse

Kde slevu uplatnit

ChadBalon
Svojšovická 2832/6
141 00 Praha
Česká republika
777 207 592
info@chadbalon.cz
http://www.chadbalon.cz