Novinka
10 %

Ložní povlečení - bytový textil

Pro členy CrazyLife sleva 10% na:

Ložní soupravy

- bavlněné povlečení
- krepové povlečení
- damaškové

Ložní sety - prošívaná deka + polštář
Prostěradla

- jersey
- bavlněná

Objednávat můžete zde

Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty.

Ložní povlečení - bytový textil

Česká společnost Vanda Brno se již od roku 1990 specializuje na kvalitní textil. Sami šijeme bytový textil – ložní prádlo, polštáře, prošívané deky, ručníky, ubrusy aj. Mezi naše nejčastější odběratele patří ubytovací zařízení (penziony, hotely), nemocnice, velkoobchody i maloobchodní sítě. Dalším zaměřením je žehlicí technika a žehlicí doplňky – žehlicí deky, potahy na žehlicí prkna apod. Naším sídlem je Brno, dodáváme však naše zboží po celé republice.

Materiály a ceny

Při šití používáme české osvědčené materiály, které zaručují kvalitu našeho zboží. Všechny naše textilie splňují přísné certifikáty kvality. Zároveň však držíme ceny na přijatelné úrovni. Nabízíme výhodný poměr kvalita - cena. Koupíte-li si v našem e-shopu zboží, dodáme vám jej, co nejrychleji. Podívejte se na naše obchodní podmínky.

Bytový textil – nabídka e-shopu

Tento e-shop nabízí velký výběr bytového textilu. Zboží nabízíme v různých velikostech a barvách. Jestli nenajdete, co potřebujete, kontaktujte nás. Můžeme se dohodnout na výrobě na zakázku. V současné době naleznete v e-shopu následující bytový textil:

Mezi další naše výrobky, patří ručníky, osušky, zdravotnické profesní oblečení, naprony, scartingy, štoly, závěsy, sedáky a jiný bytový textil. Navštivte náš eshop nebo nás kontaktujte. Rádi a ochotně vám poradíme.


Ložní povlečení Prostěradla Bytový textil Ložní soupravy

Diskuse

Kde slevu uplatnit

VANDA - bytový textil, žehlící technika
Selská 997/56
614 00 Brno
Česká republika
+420 603 731 530
vanda@vandabrno.cz
http://www.vandabrno.cz