Novinka
5 %

Zdraví do vašeho domova

Pro členy CrazyLife sleva 5% na celý sortímentPři objednávce prosím zadejte heslo "CrazLife" a kód vaší kartyO GREEN WORLDU

GREEN WORLD byla založena v roce 1994, je to mezinárodní korporace zabývající se výzkumem, vývojem, výrobou a uvádění na trh výrobků moderní tradiční čínské medicíny . Green World usiluje o zlepšení zdraví a životního stylu lidí prostřednictvím svých silných výzkumných, vývojových a špičkových výrobních technologií. Má vlastní vědecko- výzkumná střediska a laboratoře pro vývoj a výzkum, vlastní základny pro pěstování surovin a průmyslové komplexy pro jejich zpracování, které vyhovuje mezinárodním standardům GMP.

Výrobky s logem Green World prošly všemi zdravotními analýzami, testy, prověrkami a osvědčily se jako produkty s vynikající konstantní zárukou kvality.

Společnost vynakládá veškeré úsilí pro dosažení svého snu – vytvořit největší a nejúplnější ozdravný program na základě TČM. Biologicky aktivní doplňky výživy, které vyrábí společnost mají unikátní složení zahrnující vyvážený mix mikro a makroprvků, vitamíny, přírodní antioxidanty a další biologicky aktivní látky. Díky unikátní technologii výroby jsou účinné látky schopny rychle proniknout do tkání a snadno se vstřebávají všemi orgány lidského těla, což způsobuje obnovování a regeneraci organismu člověka.

Výrobky Green World jsou akreditovány Hygiene License, ISO9001: 2008 certifikaci systémů managementu jakosti a systému HACCP certifikaci.

Zakladatelkou Green Worldu je paní Dr. De Ming Li, která dosáhla vynikající pokrok ve výzkumech pomocí rostlinných esencí v boji proti rakovině. Jednalo se o předběžnou studii a výzkumné práce v USA. Dr. De Ming Li kontaktoval vysoký kalibr tým R & D důkladně studoval přední světovou techniku a surovinové zdroje. Tým R & D je známý svou odbornou znalostí v tradiční čínské medicíně a čínských léčivých receptur. Většina receptur výrobků jsou spojené se starověkou čínskou moudrostí z lidových receptů a nenovějšími západními poznatky ve výživě. Výrobky Green World získaly srdce spotřebitelů různých barev, ras, míst a kulturního zázemí. Při použití jako kombinace souvisejících výrobků, prokazují zdravotní přínosy pro každý systém lidského těla. Výrobky Green World se mohou pochlubit předních světových kvalit.

Výrobky Green World vyrábí téměř 300 produktů, které mohou být rozděleny do 8 kategorií, jako jsou výrobky péče o zdraví, potraviny, zdravotnické techniky, výrobků pro osobní péči, výrobky pro péči o pleť, výrobky domácí péče, turmalínové produkty a ornament a organické bio-hnojivo.

Mezi vynikající produktovou řadu Green World patří série výrobků Blueberry, které vynikají díky svým pokročilé recepturám a nejmodernějších výrobních technik. Většina borůvkových produktů jsou formulovány s borůvkami nebo jejích extraktů jako klíčovou složkou, ve spolupráci s dalšími přírodními bylinami nebo přísadami používaných jako potravina i lék. A to buď ve formě potravinových doplňků, potravin nebo produkty pro péči o pleť.

Green World má nejen stávající trhy, ale také agresívně otevírá nové trhy. Až do teď, Green World úspěšně otevřela globální trhy v Africe, Eurasii, jihovýchodní Asii, jižní Asii a Severní Americe s více než 40 zámořskými pobočkami a servisních kanceláří pro podporu našich obchodních partnerů z celého světa.
V současné době se Green World snaží budovat své výrobní základny v Lishui, Nanjing. Spolu s tím v Michiganu, USA, budou sloužit jako centrum výzkumu, vývoje, výroby a logistiky následujících Tianjin výrobní základny. Cílem Green Worldu je vybudovat stabilní, harmonické a upřímné partnerství mezi zákazníky, distributory a společností.

Výrobky společnosti GREEN WORLD

Mají určitou ozdravnou funkci:

  • jsou vhodné k použití pro každého člověka
  • nevyžadují žádné zvláštní lékařská doporučení
  • nejsou lékem, ale pouze upravují a normalizují funkce organismu
  • jsou zvláštním druhem produkce, přičemž zaujímají střední cestu mezi stravou a léčivy.

Pro výrobky společnosti GREEN WORLD je příznačné:

  • obsahují mnoho živin, vitamínů, stopových prvků
  • správný poměr přípravků a maximální biologické dostupnosti jejich složek, což umožňuje, aby žaludek a střeva dobře vstřebávaly účinné látky
  • absence vedlejších účinků (kromě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek výrobku)
  • pohodlí při užívání
  • možnost dlouhodobého používání, aniž by došlo k negativní reakci organismu.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

LENJAK BUSINESS s.r.o
Kamínky 297/35
634 00 Brno
Česká republika
775969082
info@greenworld-brno.cz
http://www.greenworld-brno.cz