Novinka
20 %

Toaletní papír za skvělé ceny!

Pro členy CrazyLife sleva na Toaletní Papír PERFEX GreenPack 24:


20% za odběr 576 rolí celková cena za roli po slevě 3,096 Kč i s DPH


10% za odběr 288 rolí celková cena za roli po slevě 3,483 Kč i s DPH


5% za odběr 144 rolí celková cena za roli po slevě 3,677 Kč i s DPH


Objednávejte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo CrazyLife a váš členský kód

Ceny uvedené v e-shopu jsou před slevouSpecifikace

Průměr role: 9,5 cm
Výška role: 9,3 cm
Návin: 12,96 m
Počet útržků: 108
Průměr dutinky: 5 cm
Materiál: celulóza
Barva: bílá
Počet vrstev: 2
Vůně: Ne
Balíček: 24 rolí
Paleta: 2 016 rolí


Jsme mladá firma založená v roce 2011. Převzali jsme štafetu po firmě s dlouholetou tradicí. Momentálně (březen 2016) zásobujeme pravidelně zhruba 800 zákazníků po celé ČR od restaurací, barů, hotelů a penzionů přes kanceláře, státní instituce či zařízení, jako jsou školy, školky, úřady a nemocnice, až po průmyslové výrobce, autoservisy, benzinky, úklidové firmy, drogerie a další. Hlavním cílem našeho podnikání je odlišit se od konkurence kvalitou a cenou za zboží, což nám umožňuje spolupráce s Českými výrobci. Zakládáme si na vstřícnosti, důvěře, profesionalitě a spolehlivosti. Výhodou spolupráce s naší firmou jsou:

  • flexibilita - disponujeme teoreticky neomezenou skladovou zásobou, protože distribuujeme zboží přímo z výroby.
  • kvalita výrobků - spolupráce s Českými výrobci a přímá distribuce z výroby zamezuje vnějším vlivům, které přímo působí na kvalitu výrobků. Výrobky nemusí podstupovat dlouhé a náročné převozy. Neztrácí tedy na kvalitě vlivem časté manipulace při několikanásobném nakládání, vykládání a dalším manipulováním při uskladňování. Tato spolupráce nám také dovoluje přímou kontrolu nad výrobky a okamžitou reklamaci.
  • cena - nespornou výhodou budiž cena, která je v rámci spolupráce s českými výrobci na velmi nízké úrovni v závislosti na kvalitě výrobků. Znovu i zde nepůsobí vlivy dopravy, manipulace a uskladnění produktů na jejich výslednou cenu, jak je tomu při dovozu ze zahraničí.
  • spolupráce - nejdůležitější výhodou je bezesporu spolupráce, řídíme se heslem "Náš zákazník náš král", vždy našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, nikdy nám nejde totiž jen o jednorázový nákup, ale o trvalou spolupráci, kde pro zákazníka (v případě potřeby) vždy vymyslíme co nejefektivnější postup při zásobování. Naši pravidelní zákazníci mají samozřejmě možnost zaplatit zboží vždy až po dodání tzv. na fakturu.
  • Doprava zdarma - při objednání zboží nad hodnotu 2 000,- Kč bez DPH dopravujeme zboží bez dalších příplatků (dopravné, balné, dobírka atd.), jinak je součet těchto příplatků za solidních 150,- Kč s DPH.

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Tým Oazapap.cz

Diskuse

Kde slevu uplatnit

SVK Praha Company s.r.o.
Libčická 1
252 65 Tursko
Česko
+420 774 091 779
obchod@oazapap.cz
http://www.oazapap.cz