Novinka
10 %

Ubytování s wellness a restaurací

Pro členy CrazyLife sleva 10% na vstup do wellness pro ubytované hosty

Objednávat můžete ZDE

Ceny na webu jsou uvedeny před slevou

Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty

Wellness

Pro naše hosty penzionu i pro hosty z blízkého či dalekého okolí jsme nově otevřeli wellness. V do našeho wellness si můžete přijít odpočinout od každodenního stresu a zrelaxovat se ve finské či infra sauně.

Saunování má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.Ubytování

vybaveníPenzion U hroznu se nachází v centru města Velké Bílovice, největší vinařské obce v České republice. Leží v jedné z nejatraktivnějších oblastí Jižní Moravy, kde můžete objevovat krásy našeho kraje, at už jde o tradiční folklór, přírodní biosferickou rezervaci Pálava či památky unikátního LVA, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Penzion poskytuje vhodné ubytování jak při rodinných dovolených, služebních cestách,pouhé 3km od dalnice Brno-Bratislava, tak i při cestách za vínem. Okolní terén je zvláště vhodný pro milovníky cykloturistiky.


Ubytování:

3x 4-lůžkových pokojů
8x 2-lůžkových pokojů
1x 3-lůžkový pokoj

pokoj č. 11Převážná část pokojů se nachází v prvním patře a to polovina s výhledem na náměstí,který obzvlášt ocení návštěvníci folklorních oslav konaných přímo na náměstí, a druhá polovina jsou pokoje se střešním oknem situovány do klidné části dvora. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny vlastní koupelnou se soc.zař., Tv, klimatizací, většina pokojů má možnost wifi připojení. Můžete si vybrat pokoj který Vám bude vyhovovat, jednolůžkový,dvoulůžkový, třílůžkový nebo čtyřlůžkový s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, na všechny pokoje v případě potřeby je možné přidat kvalitní rozkládací přistýlku.

Přijeďte k nám poznat pohostinost našeho kraje :-)


Ceník

1lůžkový pokoj550 Kč
2lůžkový pokoj / noc900 Kč
3lůžkový pokoj1350 Kč
4lůžkový pokoj1600 Kč

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Penzion U hroznu
nám. Osvoboditelů 382
691 02 Velké Bílovice
Česko
+420 775 346 280
info@uhroznu.cz
http://www.uhroznu.cz