Novinka
10 %

Avere.cz akce na Montalto Natura

Pro členy CrazyLife sleva 10% na přírodní kosmetiku Montalto Natura


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty


Akci nelze kombinovat s jinými akcemi tohoto e-shopu


Přírodní kosmetika MONTALTO NATURA


ETIKA SPOLEČNOSTI MONTALTO NATURA

«Jsem přesvědčen, že náš duch a naše tělo jsou úzce spojené a že opravdovou harmonii najdeme jen když budeme o sebe pečovat globálně. Ve skutečnosti, aby to bylo vskutku účinné, kosmetický přípravek by neměl působit jen lokálně, ale měl by působit na naši osobnost celkově. Takto ovlivňuje náš vztah k světu, který nás obklopuje.» Giuseppe Montalto

MONTALTO NATURA je vyjádřením skutečné vůle uvést na trh účinné kosmetické přípravky s barvami, texturou a s vůněmi hodnými krásy a očekávání žen.

Přírodní kosmetika značky MONTALTO NATURA je šarmantní, hravá a hrající všemi barvami duhy, přitom však respektující etiku přirozenosti, životní prostředí a lidstvo.

MONTALTO NATURA - dlouhá rodinná tradice...

Rodiče Giuseppa Montalto založili v roce 1957 salon krásy, kadeřnictví, nedaleko Milána. Protože byli přesvědčeni o blahodárných účincích, které příroda může přinést jejich klientům, začali vyrábět jejich vlastní řadu přírodní kosmetiky.V té době jen v malých množstvích, nic průmyslového. Giuseppe Montalto vzpomíná s dojetím na vůně vycházející z nádob sloužících na výrobu přípravků. Pozvolně byla tato řada přírodní kosmetiky nabídnuta síti obchodů s bylinkami – bylinkářstvím (ještě dnes velmi charakteristický prvek italského trhu s přírodní kosmetikou).

Rodiče Giuseppa Montalto stáli taky u vzniku prvních výstav s touto tématikou v Itálii.
…hledání dokonalosti
V roce 1986, Giuseppe Montalto nastoupil do rodinného podniku a v roce 1991 převzal jeho vedení. Zmodernizoval ho, přejmenoval na MONTALTO NATURA a posílil ještě víc orientaci k přírodě. Značka je stále na čele výrobců přírodní kosmetiky, je jednou z prvních v Itálii, která certifikuje své kosmetické přípravky asociací CCPB. Giuseppe Montalto chtěl překonat normy jiné italské certifikace AIAB, které považuje podle něj za málo přísné.
V současnosti značka MONTALTO NATURA vyrábí širokou škálu kosmetických přípravků jak přírodní, tak certifikované bio kosmetiky.
V našem obchodě najdete od této značky tři řady přípravků přírodní kosmetiky:

Toaletní vody

Sprchové gely

Tělové krémy

Uvedené kosmetické přípravky jsou bez syntetických alergenů a obsahují jen přírodní ingredience.

Všechny suroviny jsou z rostlin nebo mají rostlinný původ.


Toaletní vody, sprchové gely a tělová mléka značky MONTALTO NATURA nabízíme v šesti květinových a ovocných vůních. GiuseppeMontalto, tvůrce těchto vůní, si je představoval jako kdyby tesal portrét nějaké ženy.
Pomeranč & Lékořice
Vůně pro ženu manažerku, velmí aktivní počas dne, která miluje energii ranního slunce obsaženou v pomeranči a půvab a sladkou sílu jemné lékořice.
Narcis & Gardénie
Vůně pro ženu jemné krásy, která svádí a okouzluje svou smyslností, tajemností a laskavou pozorností. Pro ženu, která miluje perly a večerní róby i pro milující matku.
Kokos & Kakao
Vůně pro ženu, která rozdává teplo a něhu a dokáže ocenit radosti života a krásu přítomného okamžiku. Pro ženu zářivou, srdečnou a něžnou, jejíž oči se usmívají.
Ostružina & Malina
Pro ženu, která má chuť si užít s nerozvážností lehkosti, radosti a ženskosti. Vůně hravá, pro potěšení všech smyslů.
Lilie & Santal
Pro ženu srdečnou, smyslnou a rozhodnou. Tato vůně symbolizuje krásu, plodnost a tantrickou spiritualitu, posilňuje symbiózu extáze mezi láskou mystickou a fyzickou.
Santal+PačuliSantal & Pačuli
Pro muže i ženu, která umí dávat i brát žhavé objetí, obohacené neodolatelnou tantrickou smyslností, kde extáze spirituality a fyzické lásky žijí v symbióze. Posilňuje základní čakru, uzemňuje. Vůně života.

Tyto vůně jsou tvořeny spojením esenciálních olejů a nepatrným množstvím parfému, 0,3 až 5% v jednotlivých vonných kompozicích, pro radost smyslů.


Diskuse

Kde slevu uplatnit

AVERE.CZ s. r. o
Bochovská 563/9
158 00 Praha
Česko
+420 777 067 500
obchod@avere.cz
https://www.avere.cz