Novinka
30 %

Pobyty na hubnutí - Studio regenerace

Pro členy CrazyLife akce na:AKCE 1:

Cena před slevou 6490,- Kč + 1600 Kč ubytování Cena po slevě 5841, - Kč + ubytování ZDARMAAKCE 2:

Unor - Březen 2017 sleva až na 5190 Kč + ubytování ZDARMARezervujte se ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší kartyPobyty na hubnutí


Nabízíme vám své služby a 27leté zkušenosti s cíleným hubnutím v šestidením intenzivním pobytovém programu.

Cíl programu: NASTARTOVAT proces hubnutí, celkově regenerovat organismus s cílem REDUKOVAT váhu o 4 až 10 kg v příštích dvou až třech týdnech a dosáhnout na trvalo změnu stylu v životosprávě.

Obsah a metody hubnutí:

Dvoufázová intenzivní podpora metabolických procesů pomocí profi přístrojů na principu euthermie, dochází ke zvýšení látkové přeměny 3x a rozklad bílkovin a tuku vzroste až 600x. To má za následek ÚBYTEK TUKOVÉ TKÁNĚ, přičemž v popředínestojí úbytek vody, NÝBRŽ TUKU.

Další pozitivní účinky procedúry:

  • CELKOVÁ DETOXIKACE ORGANISMU
  • ZLEPŠENÍ STRUKTURY POKOŽKY PŘI CELULITIDĚ (VYHLAZENÍ) - UVOLNĚNÍ SVALOVÉHO NAPĚTÍ
  • ZLEPŠENÍ KRVETVORBY
  • MÍRNĚNÍ BOLESTIVÝCH SYMPTOMŮ PÁTEŘE, KLOUBŮ, REVMATISMU, CELKOVÉ ZLEPŠENÍ POHYBLIVOSTI
  • ODSTRANĚNÍ PSYCHICKÉ TENZE A STRESU, VLEKLÉ ÚNAVY, NAVOZENÍ DOBRÉ NÁLADY A STAVU UVOLNĚNOSTI
  • EFEKT OMLÁDNUTÍ, S NÍMŽ KLIENT ODJÍŽDÍ DOMŮ

Komu je pobyt doporučován (indikace a kontraindikace)

Pobyt je vhodný pro každého, kdo se snaží víceméně neúspěšně zhubnout nebo je ve fázi, kdy se rozhoduje pro hubnutí. V obou případech je pobyt velmi užitečný, protože přináší rychlý a výrazný efekt redukce a co je nejdůležitější efekt dalšího zrychleného hubnutí po absolvování pobytu.Vyjímkou nejsou úbytky až do 10 kg během dalších 2-3 týdnů. Pobyt je určen také pro ty, kteří potřebují v krátké době intentzivně regenerovat a revitalizovat svůj fyzický a psychický potenciál tj. pro ty, kteří trpí přepracovaností a syndromem únavy, případně poruchami nervové soustavy (např. nespavost, poruchy pozornosti apod.). Dále je pobyt vhodný i pro ty, kteří trpí úpornými bolestmi kloubů (revmatismus), páteře.

Věk klienta není omezen, nejmladší klientce bylo 13 let a nejstarší 75. Kontraindikací jsou vážné nemoci srdeční (kardiostimulátor). Metoda nemá vedlejší účinky, má atest ve SRN a ČR.

Doplňující metody při pobytu

Základní metoda hubnutí eutermia shora uvedené celkem 10x během pobytu je doplněna saunou (infra nebo finskou) celkem 2x, soláriem nebo kolagenáriem celkem 3x, vibrační plošinou celkem 5x,


Ubytování a cena

V apartmánu, který se nachází hned vedle našeho regeneračního studia, samostatný nebo dvoulůžkový pokoj, profirotoped - kolo, kuchyňka, sprcha, vana, televize, rádio, CD, minutu chůze do zámecké zahrady, klidné místo v centru KM. Pohodlný prostorný apartmán s balkonem, kde se budete cítit jako doma. Pokud přijedete sám/a budete mít samostatný pokoj.


Cena pobytu: 6490,- Kč po slevě 5841, - Kč


Způsob objednání: telefonicky nebo emailem si objednejte termín nástupu.


Nejedete k začátečníkům, máme 27 let praxe a ke klientům máme individuální přístup, klienti se k nám vracejí "nejen" díky zhubnutí, ale také pro celkovou regeneraci. Co se týče hubnutí, máme za ta léta více než 10 tun odbouraného tuku u klientů (takže případná vaše nedůvěra není na místě, nechte ji doma), nejsme v proudu reklamního šílenství a byznysu na téma "zhubněte", poskytneme Vám služby na úrovni a chceme Vás dostat z kolotoče stálého přibývání, ubývání na váze. Hlavní metoda eutermie je velmi příjemná, žádné trápení, na konci pobytu se budete cítit jako vyměnění.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Studio regenerace a kosmetiky Kroměříž
Komenského nám. 381/20
767 01 Kroměříž
Česko
606 621 323
regenerace.km@seznam.cz
http://www.regenerace-kromeriz.cz/