Novinka
78 %

Angel-Oil kouzlo přírody - Novoroční výprodej olejů

Slevy až 78% na v sekci novoroční výprodej


Vybírat z široké nabídky můžete ZDE


Ceny uvedené na webu jsou již po slevě.
Vážení a milí milovníci čisté přírody,Jsme distributoři certifikovaných neředěných jedno druhových bio olejů do České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie. Naše neředěné oleje ANGEL-OIL převyšují svou kvalitou a čistotou jiné oleje na našem trhu. Zárukou kvality je nejen pečlivý výběr surovin, ale i díky nejšetrnějšímu způsobu výroby, zůstávají v olejích zachovány veškeré účinné látky, které dovedou v maximální míře předat Vaší pokožce. Nabízíme vysoce kvalitní originální výrobky, které nepřebalujeme (přímý prodej z továrny), kde jsou všechny procesy prováděny v souladu s nejvyššími standarty. Hodnotu rostlinného oleje do značné míry určují suroviny, ze kterých se vyrábějí. Suroviny pro výrobu olejů pocházejí ze speciálních plantáží, certifikovaných jako bio a organické, potvrzující kvalitu a ekologickou surovinu.
Oleje ANGEL-OIL neobsahují žádné konzervanty ani emulgátory. Navíc Vás denní použití oleje vyjde od 0,11 Kč/den, jelikož opravdu stačí kapka našeho oleje, která Vaší pokožku krásně vyživí.


Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali k tak vysoké kvalitě olejíčků, kterou vyrábí egyptská továrna EL BARAKA, která byla založena v roce 2002 a získala si uznání a důvěru zákazníků, jako výrobce surových přírodních rostlinných olejů nejvyšší kvality.

Jsme zastánci čistě přírodního stylu života, kdy zdraví je největší dar, který máme, proto na našich stránkách nenaleznete žádné přípravky obsahující stopy chemie.

Našemu týmu ANGEL-OIL velice záleží na Vaší spokojenosti.
Jelikož oleje mají opravdu široké spektrum použitelnosti, píšeme pro Vás články, jak co nejvíce a nejlépe využít olejíčky i s recepty, na facebooku.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

POLISOLAR s.r.o.
Ondřejník 509
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Česko
+420 731 778 243
info@angel-oil.cz
http://angel-oil.cz