Novinka
10 %

Hotel Džbán - Jeseníky

Pro členy CrazyLife sleva 10% na ubytování z aktuálních cen na webových stránkáchRezervovat se můžete ZDEPro čerpání se prosím prokažte heslem "CrazyLife" a kódem vaší kartyO Nás


Hotel Džbán se nachází přímo v lázních Karlova Studánka. Tato oblast je prokazatelně místem s nejčistším vzduchem v celé Evropě. V hotelu Džbán máte jedinečnou možnost udělat to nejlepší pro své zdraví a užít si báječnou dovolenou. Rekreaci vám zpříjemní usměvavý profesionální personál, akce, připravované hotelem a široká nabídka volnočasových aktivit a turistických zajímavostí v okolí.

V hotelu se pořádájí 2x týdně taneční zábavy s živou hudbou. Vstup je vždy zdarma.

Atmosféra hotelu Džbán vám logicky připomene nezapomenutelné vzpomínky na konec minulého století. Vybavení hotelu jsme totiž přizpůsobili tak, aby zapadlo do retro stylu osmdesátých let a pamětníci si u nás nostalgicky připomenuli své strávené rekreace v podobných horských zařízeních jakým je hotel Džbán.

Kapacita hotelu je 70 lůžek a skládá se ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu pro pět osob. Část pokojů je umístěna v prvním patře a druhá, v nově vybudovaném podkroví, které vyhledávají především romantici, mající zálibu v půdních vestavbách plných krovů a zašikmených stropů, ovšem s překrásným výhledem do okolních lesů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, TV a wifi


V roce 2015 jsme pro Vás otevřeli zcela nové wellness centrum přímo v areálu hotelu, které nabízí různé druhy masáží z rukou profesionálů, zábaly, saunu, relaxační vířivou vanu s bylinkovou, či uhličitou koupelí a ozdravné koupele. Zvláštností našich koupelí je, že používáme minerální vodu z hloubkového pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu a byl několik desítek let zakonzervován. Nám se jej podařilo otevřít a zrekonstruovat, čímž Vám můžeme nabídnout koupel,kterou nenaleznete. Novinkou našeho wellness centra jsou PIVNÍ LÁZNĚ.


Karlova Studánka je i rájem sportovců

Pakliže vám po celodenním turistickém výšlapu na Praděd nebo na Petrovy kameny zůstanou ještě síly na jiné sportovní aktivity, věste, že jejich nabídka je vskutku bohatá. Hosté našeho hotelu mají možnost využít třech tenisových kurtů s umělým povrchem, kurt na nohejbal a volejbal (vše necelých 200 metrů od hotelu), fotbalové hřistě na malou kopanou, které se v zimě proměňuje v kluziště (necelých 50 metrů od hotelu), lázeňskou tělocvičnu, sjezdovku s lanovou dráhou (vše vzdáleno od hotelu cca. 200 metrů) nebo krytý bazén s vyhřívanou termální vodou a vířivkami, který je umístěn v bezprostředním sousedství hotelu. Parkování je pro hotelové hosty zajištěné přímo u hotelu a zdarma.

Třináctimetrová ledová homole přímo u hotelu
Zajímavým přírodním úkazem a vyhledávanou turistickou atrakcí je minerální pramen, cca 20 metrů od hotelu, který v létě vystřikuje až do výšky 14 metrů a v zimě posléze zamrzá a stává se z něj úžasná ledová homole, dosahující výšky až 13 metrů (viz.obrázek níže). Často se pak stává rájem pro horolezce. Nepřehlédnutelný je i dřevěný altánek (foto úplně dole) stojící nedaleko od hotelu. Z jeho útrob vyvěrá pramen s přírodní pitnou, silně mineralizovanou vodou s léčebnými účinky. Podrobnosti o tomto prameni (a dalších pramenech v Karlově Studánce) se můžete dočíst v článku nalevo - Historie lázní.


Chutné jídlo vám vylepší náladu

Hotelová restaurace patří k vyhledávaným místům návštěvníků Karlovy Studánky a v sezóně se na volné místo musí často čekat. Hosté zde mohou ochutnat tradiční českou kuchyni, ve které nemůže scházet knedlo, zelo vepřo, ale třeba i netradiční pravou italskou pizzu a speciality z pece. Večerní atmosféru u dobrého jídla a pití z naší - sice malé, ale za to kvalitní - vinotéky doplňované Vinnými sklepy Lechovice (několikanásobný držitel mnoha ocenění "Víno roku") zde zpříjemní i neodmyslitelná svíčka na stole. Proto je naprosto přirozené, že se naši hosté do Džbánu velmi často vracejí.

V restauraci rovněž nabízíme veškeré gastronomické akce na klíč v podobě rautů, banketů, galavečeří, svateb atd.
Proto budeme potěšeni, když pro naše hosty bude platit úsloví:

„Kdo jednou navštívil Džbán, rád se vrací k nám“PIVO

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Hotel Džbán
Karlova Studánka 12
793 24 Karlova Studánka
Česko
554 772 014
hoteldzban@seznam.cz
http://www.hoteldzban.cz/index.html