Novinka
10 %

Serafin, zdravé tělo - Boskovice

Pro členy CrazyLife sleva 10% naCvičení pro dokonalou postavu - pro více info klikněte ZDE

Cvičení na přístrojích Bodyspace vacutherm, Rekondicní stoly Shapemaster, Rolletic,

Sleva je 10% z cen uvedených v ceníku pro službu na jeden vstupPéče o zdraví - pro více info klikněte ZDE


Přístrojová lymfodrenáž včetně uvolnění lymfatických uzlin, detoxikace organizmu přístrojem Splendid eau, akupresurní a masážní lehátko Ceragem

Sleva je 10% z cen uvedených v ceníku pro službu na jeden vstup


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty
O nás

Vítáme Vás v salonu SERAFIN, který se nachází v Boskovicích v Pasáži Fáberka, na ulici kpt. Jaroše 103 v centru města. Přímo u budovy ze zadní strany se nachází parkoviště pro klienty /vjezd naproti České poště z ulice Sokolská, po ulici 17. listopadu/ .

SERAFÍNI jsou andělé Ohně. Oheň symbolicky znázorňuje lásku a očistu. Jejich posláním je vnášet pozitivní energii do světa, přinášet dobrotu, spravedlnost, trpělivost, rozvážnost.

I my se snažíme prostřednictvím salonu SERAFIN vnášet pozitivní energii, trpělivost a rozvážnost při řešení problémů, se kterými klienti do salonu SERAFIN přicházejí. Jsou to např. problémy nadváhy, celulitidy, nízkého podílu svalové hmoty, problémy s cirkulací lymfy, a další. Řešíme s klienty tvarování postavy (třeba i jen jednotlivých partií těla).NABÍZÍME VÁM

 • Pomoc zhubnout při cvičení na podtlakovém pohybovém cvičícím stroji Body Space Vacu Therm, masážním stroji Rolletic a zbavit se celulitidy a odplavit z dolních i horních končetin toxické látky vzniklé při nedokonalém metabolismu prostřednictvím Lymfodrenáže.
 • Naučíme Vás cvičit tak, aby měl Váš pohyb a cvičení co největší účinnost a efektivitu, a tím se i zkrátil čas k vytyčenému cíli zhubnout a cítit se dobře.
 • Pomocí kavitace a radiofrekvence řešíme klienty, kteří potřebují zhubnout a zpevnit na jednotlivých partiích těla (boky, bříško, stehna, paže, apod.)
 • Staráme se o klienty s maximální péčí, bezbolestně – a co je hlavní – jsme zde jak pro ženy, tak pro muže, pro mladší i starší generaci, pro zdravé i pro klienty trpícími různými civilizačními chorobami, kteří nemohou aktivně trénovat a přitom také potřebují zhubnout, zlepšit krevní oběh, zvýšit svalovou hmotu, zbavit se celulitidy, stimulovat látkovou výměnu (odvádět z těla toxiny a škodliviny), zpevnit svalstvo, zlepšit držení těla, zlepšit pružnost kloubů, ….
 • Pro tvarování postavy, redukci centimetrů na problémových partiích, zpevnění a posílení (pas, nohy, boky, břicho, hýždě) zde máme rekondiční stoly Shapemaster. Zvyšují pohyblivost a pružnost, zmírňují napětí a stres, zlepšují krevní a lymfatický oběh. Pravidelné pasivní nebo polopasivní cvičení na těchto rekondičních stolech je vhodné pro každého jedince, v jakémkoliv věku a s jakoukoliv úrovní fyzické přípravy. Je také nenahraditelné pro ty, kteří nevyhledávají těžkou fyzickou námahu. Na rozdíl od obyčejných trenažérů – na rekondičních stolech nedochází k přetěžování a únavě svalstva a cév. Svaly jsou elastičtější, zlepšuje se oběh krve a cirkulace lymfy – a to vše bez zátěže srdce a bez zvýšení tlaku krve. Zvýšený oběh tekutin v organismu (krev, lymfa) podporuje odvod škodlivin a toxinů. Člověk se zbavuje problémových centimetrů objemu právě tam, kde jsou jakékoliv diety bezmocné a zachovává svalovou hmotu.
 • Neodmyslitelnou součástí zdravého hubnutí je detoxikace a odkyselení těla. V salonu Serafín máme pro Vás připravené detoxikační zábaly, potravinové doplňky a jako jedni z mála v České republice pro detoxikaci používáme přístroj Splendid eau, používaný a oceněný v zemích EU. Hloubkovou detoxikaci podkoží provádíme metodou Universal Contour Wrap / UC WRAP/, která stimuluje přírodní čistící procesy a zpevňuje a tvaruje postavu. Pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetrů za pouhé 2 hodiny
 • Celým procesem Vámi vybraného cvičení Vás provází důležitý přístroj IN BODY 230, kterým Vám při příchodu do salonu SERAFIN zpracujeme analýzu postavy, určíme množství svalové hmoty, tuku, vody v těle (buněčné i mimobuněčné), určíme přesně ve kterých částech těla je více svalové či tukové hmoty a sestavíme s Vámi Vám na míru určený cvičební plán, doporučíme denní potřebu kcal, řekneme Vám, co Vám v jídelníčku chybí. Po 10 hodinách cvičení Vám provedeme nové měření a máte tedy kontrolu Vašich výsledků.
 • Pro zájemce nabízíme certifikovaný program pohybu a výživy STOB. Jedná se o speciální skupinové i individuální kurzy snižování nadváhy, při kterých se provádí cvičení na přístrojích vhodných pro konkrétního klienta. Pohyb je doplněn o teoretické informace o výživě, stravovacích návycích, analýze jídelního chování, pomoci při sestavování jídelníčků a pravidelných konzultací o posunech ve snížení nadváhy.
 • Jednou z možných příčin problémů s váhou je stres. Pomocí přístroje Max Pulse vám zjistíme Váš stresový faktor a současně také průchodnost vašich cév

V oblasti PÉČE O TĚLO nabízíme

 • Kosmetické služby – pracujeme s českou přírodní kosmetikou při ošetření pleti, krku, dekoltu. Současně nabízíme i mikromasáž očního okolí, která Vám pomůže zbavit se nepříjemných kruhu pod očima, váčků, spadlých víček a zmírnit projev jemných vrásek kolem očí, ale i na čele. Nabízíme také lymfatickou masáž obličeje. Pro trvalý efekt pleti bez vrásek provádíme radiofrekvenci /lifting/obličeje. Celkové ošetření zdokonalí vzhled i Vaši krásu.
 • Nepodceňujte péči o nohy. Péče o nohy je důležitou součástí péče o zdraví. Náš salon nabízí Profesionální pedikúru. Můžete si vybrat – mokrou nebo suchou. Nohy jsou nejvíce zatěžovaná část Vašeho těla. Proto si zaslouží důkladnou péči! Při zanedbání může pokožka na nohou tvrdnout, praskat a nepříjemně vysychat. Vyhněte se bolesti a problémům. Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelnou pedikúrou předejdete Všem problémům.
 • Současně Vám můžeme nabídnout Reflexologii chodidel, kdy prostřednictvím stlačování specifických bodů na nohou dochází k odblokování problémů jednotlivých orgánů v těle, zvyšuje se jejich funkčnost, odstraňují se dlouhodobé zdravotní problémy.
 • V nabídce našich služeb najdete také kompletní péči o vaše nehty a nehtové okolí na rukou i nohou včetně lakování či použití gelů.
 • Odstraňování chloupků na těle je dnes naprosto běžnou záležitostí u mužů i žen. Není to věc pouze estetická, lidé si chloupky odstraňují z důvodů hygienických či praktických. V našem salonu nabízíme Orientální epilaci – je doporučovaná zvláště pro osoby s velmi citlivou a alergickou pokožkou, dále pro osoby trpící ekzémy a dermatitidou. Je vhodná pro ženy, muže i děti. Jde o směs orientálních bylin, medu, cukru a dalších ingrediencí vyrobených dle starých receptur v zemích orientu.
 • Kromě již výše uvedeného můžeme nabídnout různé typy masáží, anticelulitidní kůry či tělový peeling. Králem masáží je masážní lehátko Ceragem, pracující na bázi čínské medicíny – masíruje, rovná páteř, provádí akupresuru a prohřívá.
 • Solárium - opalování v kvalitním soláriu je vhodné pro všechny věkové skupiny, bez rozdílu pohlaví či společenského postavení. Vždyť právě hezká a zdravá barva pokožky v průběhu celého roku účinně zvýší každému sebevědomí a bude bezesporu pozitivně vnímána vašim okolím. Opalování v soláriu zvýší váš společenský image, výrazně působí proti depresím, má preventivní účinky proti virovým onemocněním. Díky opalování se tvoří v těle pro člověka důležitý vitamín D. Opálený člověk se cítí svěží, zdravý a vyzařuje z něho energie, kterou vnímá i jeho okolí. Je daleko přitažlivější svou vitalitou a dobrou náladou.

Naším cílem je přistupovat ke každému z Vás individuálně a plnit pomocí nejdostupnějších a nejmodernějších přístrojů Vaše přání.

DOPŘEJTE SI ODPOČINEK A RELAXACI V SALONU SERAFIN.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Serafin - zdravé tělo
Kpt. Jaroše 103/23
680 01 Boskovice
Česko
+420 774 240 402
serafinboskovice@seznam.cz
http://www.salonserafin.cz/Default.aspx