Novinka
5 %

Jarní sleva na barvy DULUX - Mistral plus

Pro členy CrazyLife sleva 5% na barvy DULUXVybírat z široké nabídky můžete ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a sleva ve výši 5% se vám dodatečně odečte.


Na distribuci značky VIP ITALY , získala výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku , Slovenskou republiku a i Polsko. Máme na tyto vysoce profesionální výrobky certifikát UNI EN ISO 9001:2000. Značky VIP ITALY a DULUX nátěrové hmoty, se zařazují svou kvalitou, která je daná mnohaletým vývojem a také zkušenostmi mezi nejkvalitnější v tomto odvětví barev a laků. U značky VIP ITALY , nejdříve prochází všechny její výrobky vysoce náročným testem v klimatických podmínkách města BENÁTEK a jeho okolí, kde je velká zátěž týkající se vlhkosti a vysokých teplot.
V naší nabídce máme i TEPELNĚ IZOLAČNÍ A ANTICONDENZAČNÍ BARVU-STĚRKU,která plně nahrazuje zateplení.Zde se provádí první aplikace. Pokud tyto materiály obstojí v těchto náročných klimatických podmínkách , tak jsou teprve nabídnuty pro zahraniční distribuci.

V našem širokém sortimentu této značky najdete barvy na fasádu – zde bychom chtěli upozornit na vynikající penetrační nátěry JUFOND a také na jeden z nejkvalitnějších fasádních nátěrů JUCOLOR, tak i přírodní minerály na fasádu CALCE A PENNELO,který se nejen prodává v bílém odstínu, ale lze i tónovat do barevných tónů. Dále nabízíme barvy do interiéru, na dřevo, kov – tady bychom chtěli obzvlášť upozornit na velmi žádaný antikorozní email FERRANTICO.

Velmi úzce spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální, kvalitní a ekologické nátěrové hmoty.

V roce 2007, se nám podařilo dostat do Brna i tuzemského výrobce nátěrových hmot, společnost EKOLAK s.r.o., Bílovice, nyní je tato společnost součástí společnost COLORLAK a.s.

společnost členem skupiny COLORLAK. Priorytou této české společnosti je produkce kvality.

Od roku 1996 jsme rovněž držiteli certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 a od roku 2002 také certifikátu systému řízení environmentu ISO14001.Od roku 1996 jsme rovněž držiteli certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 a od roku 2002 také certifikátu systému řízení environmentu ISO14001.


Od 1.1.2014 máme také v našem sortimentu prodej a míchání značky DULUX, tyto barvy jsou známe svou kvalitou a prodávány po celém světě.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Mistral plus - Brno
Táborská 3203/80
615 00 Brno
Česko
+420 724 501 013
mistralplus@tiscali.cz
http://www.mistralplus.cz