Novinka
35 %

Akvarijní rostliny, akvária, krmiva - Fytosel

Pro členy CrazyLife sleva 35% na dopravu:Vybírat z široké nabídky produktů můžete ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty.Akci nelze kombinovat s jinými akcemi tohoto e-shopuO nás

Naše firma se zabývá pěstováním a prodejem akvarijních a vlhkomilných rostlin již mnoho let. Zabýváme se také prodejem a distribucí krmiva pro ryby a potřeb pro akvaristy. Všechny naše produkty naleznete na těchto stránkách, zároveň si je můžete objednat.

Doufáme, že se Vám naše stránky budou líbit a ještě se sem vrátíte.

Zboží je rozděleno do základních kategrií a zároveň i jejich podkategorií. Zboží které se nedalo kategorizovat, nebo množství je moc malé naleznete přímo v jejich kategorií. Příkladem jsou akvarijní rostliny. Nejvíce zastoupené druhy naleznete v jejich podkategoriích a ostatní naleznete přímo v hlavní kategorii "Rostliny do akvária".

Při zasílání balíku do zahraničí bude dopravné sděleno na dotaz.

Pokud si objednáváte balík s doručením na poštu, je nutné si zkontrolovat, že Vaše daná pošta přijímá balíky na poštu. Pokud nepřijímá, bude Vaše zásilka zaslána jako Balík do ruky dle platného ceníku pošty.


Při objednání rostlin v zimním období a období mrazů přidáváme polystyrenovou výplň kvůli ochraně rostlin.
Za tuto výplň je účtován příplatek 25,- CZK, bude přičteno k dopravě, neni zahrnuto v ceně za dopravu.


Diskuse

Kde slevu uplatnit

Fytosel
Plánice 330
340 34 Plánice
Czech Republic
+420 603170413
objednavky@fytosel.cz
http://www.fytosel.eu