Novinka
5 %

Terulka - dětské a kojenecké potřeby

Pro členy CrazyLife sleva sleva 5% na celý sortimentpři objednávce nad 4.500,- doprava zdarma,pro registrované zákazníky sleva 50,- Kč při objednávce nad 500,-
Vybírat z širokého sortimentu můžete ZDE
Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty
Terulka - sortiment pro děti

Z dětského zboží u nás najdete především dětské autosedačky, kočárky, chodítka a odrážedla, tříkolky, houpačky, hrazdičky, interaktivní hračky, hrací deky, hračky, cyklodoplňky, postýlky, matrace, kolotoče nad postýlky, přebalovací potřeby, přebalovací podložky a pulty, lůžkoviny, spací vaky, chůvičky, polohovací lehátka, jídelní židličky, dětské ohrádky, vaničky, nočníky, autodoplňky, kojenecké oblečení, molitanová křesílka a pohovky, chrániče na kočičí drápky a spoustu dalšího sortimentu pro Vaše dětičky.

Jak vybírat autosedačky, kočárky a hračky

Autosedačky

Výběr autosedačky není vůbec lehký úkol, který navíc nelze vůbec zanedbat. Vždyť autosedačka má přeci zásadní úlohu: ochránit váš největší poklad před jakýmkoliv neštěstím nebo dokonce tragédií. Pečlivě se před koupí tedy rozhodujte a vždy si každou informaci radši znova ověřte.
Jak vybírat autosedačkyKočárky

Výběr dětského kočárku je pro nastávající rodiče obtížná věc, doba spěje rychle kupředu a zkušenosti jejich rodičů jsou pro výběr moderního kočárku málo platné, a výběr je obrovský. Dnešní typy obsahují na první pohled skryté funkce a vlastnosti. Podívejme se, na co by si měli dát budoucí rodiče při výběru pozor.
Jak vybírat kočárky


Hračky

Pozor na věk dítěte - Vybírejte hračky, které odpovídají věku dítěte, jeho schopnostem a dovednostem. Hračky určené pro jinou věkovou skupinu mohou představovat bezpečnostní riziko. Vždy se řiďte doporučeným věkem, zejména varovným symbolem 0 – 3 roky a větou „Není určeno pro děti do 36 měsíců“.
Jak vybírat hračky


Diskuse

Kde slevu uplatnit

Elektrovent s.r.o. / odd.e-shop Terulka
Přeštická 1097/2
102 00 Praha
Česko
+420 602 894 694
info@terulka.cz
http://www.terulka.cz