Novinka
15 %

Klenoty a hodinky Just-Time

Pro členy CrazyLife akce 15% na hodinky Nowley, Casio, Time Force a Guess

VYBÍRAT MŮŽETE ZDEdále sleva 10% na šperky: STORM, Time Force, ELLE a Modesi

VYBÍRAT MŮŽETE ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty.Firma Just-Time s.r.o. podniká na českém trhu už více než 15 let. Po většinu času působila zejména jako distributor hodinek a šperků světových značek. Po letech sbírání zkušeností a inspirací se její majitelé rozhodli, že své služby zprostředkují přímo i koncové klientele.

Realizace na sebe nenechala dlouho čekat a během několika týdnů se ji podařilo dokončit. Jejím výsledkem je nově otevřené klenotnictví (listopad 2012), které je zaměřeno na prodej zlata, stříbra, hodinek a šperků.

Spuštění byznysu podobného zaměření v tak malém městě, jakým Třebíč bezesporu je, se může jevit jako riskantní krok. My se však domníváme, že klienti ocení naše služby a produkty a že si všimnou přidané hodnoty. Zákazníkům se snažíme zprostředkovat zboží, na které ve většině případů v Třebíči nenarazí (včetně klasických produktů jako zlato a stříbro).

Uvědomujeme si, že lidé preferují co nejlepší kvalitu za co nejnižší ceny. To vám v případě hodinek a šperků můžeme garantovat. Nabízíme jen kvalitní značky, o kterých jsme 100 % přesvědčeni. Klientům samozřejmě nabízíme i servis vztahující se na námi prodané zboží. Vše je možné řešit přímo v obchodě, kde se na vás bude těšit vždy příjemný personál ochotný poradit k vaší naprosté spokojenosti.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Klenoty Just-Time
Hasskova 94/18
674 01 Třebíč
Česko
724 950 643
info@just-time.cz
http://www.just-time.cz