Novinka
10 %

Multifunkční krepovačka na vlasy - Spotřebiče Vítek

Pro členy CrazyLife sleva 10% na krepovačku First Austria Fa56702Pro více info a objednávky klikněte ZDEPři objednávce prosím do poznámky uveďte kód "CrazyLife "Krepovačka je menší, skvěle sedne do dlaně teenagera, při krepování je nutné silnější stisk v délce 1 - 2 vteřin. Krepovačka je určena k vytváření krepů, vlnek a apod., k žehlení je vhodné ji používat pouze příležitostně. K pravidelnému žehlení vlasů se nehodí. Při použití je nutné krepovačku nechat opravdu důkladně prohřát.

Krepovačky mají vůli v kloubu. Tato vlastnost není na závadu, naopak, při krepování poskytuje dostatek prostoru pro sesednutí ploten.


Komentář k výrobku:

Praktická a šikovná krepovačka s vyměnitelnými nástavci. 4 druhy nástavců díky kterým vytvoříte nádherný účes během chvilky. 3 nástavce na krepování (různé druhy vln), jeden nástavec na rovnání (klasická žehlička). Nástavce jsou potaženy odolnou vrstvou, která je zároveň šetrná k Vašim vlasům. Krepovačka má kontrolku dosažení provozní teploty. Elektrický kabel je otočný o 360°, velmi ohebný.Proč nakupovat u nás:

· pouze u nás máte na výrobek záruku 2 + 1

· prodloužená záruka o jeden rok nad rámec standartní záruky zdarma

· v případě závady svoz výrobku do servisu a odvoz zpět k Vám zdarma
· poštovné v rámci ČR pouze 99,- kč (kurýrem PPL)
· zasílám zboží i na Slovensko (poštovné pouze 159,- kč)

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Spotřebiče Vítek
17. listopadu 460
790 70 Javorník
Česko
+420 604 334 252
info@spotrebice-vitek.cz
http://www.spotrebice-vitek.cz