Novinka
20 %

NIGHT CLUB CASANOVA MIKULOV

Pro členy CrazyLife sleva 20% na všechno pití nebo při útratě nad 3000 Kč láhev bohemia sekt zdarma.Pro více info a rezervace klikněte ZDEPři návštěvě prosím uveďte kód "CrazyLife " nebo předložte svou členskou kartu.
NIGHT CLUB CASANOVA MIKULOV


Casanova Mikulov je skvělým místem zábavy a relaxace pro všechny muže. Jsme zárukou diskrétnosti, profesionality a spokojenosti. Night klub Casanova Mikulov se nachází v těsné blízkosti rakouských hranic v malebném městečku Mikulov. Neváhejte a přijďte si užít večer ve společnosti atraktivních dívek anebo pobavit do naší herny. U nás najdete vše, co hledáte, krásné dívky, zábavu i relaxaci. Vstup do klubu je pro návštěvníky zdarma. Naše milé a okouzlující dívky tu čekají právě na vás. Večery u nás jsou plné vzrušujících zážitků. Otevřeno máme každý den od 19 hodin. Dopřejte si úchvatné večery v night klubu Casanova Mikulov. V herně "Bonver Casino", která se nachází v oddělené místnosti můžete zkusit štestí také od 19 hodin.POKOJE


V našich útulných pokojích najdete pohodlí a soukromí. V příjemně zařízeném interiéru si můžete s našimi dívkami užít nerušené chvíle. Vše se stoprocentní zárukou soukromí a diskrétnosti. V našich pohodlně zařízených pokojích můžete zažít mnoho rozkoše a soukromých zážitků. Co se děje za zavřenými dveřmi našich pokojů, se nikdo nedozví.

night club mikulov

night club mikulov

night club mikulov

night club mikulov

night club mikulov

Diskuse

Kde slevu uplatnit

NIGHT CLUB CASANOVA MIKULOV
Jiráskova 925/1
692 01 Mikulov
Česko
+420 604 168 995
DKDP-CASANOVA@SEZNAM.CZ
http://www.casanova-mikulov.cz/index.html