Novinka
10 %

Elektrické ohradníky

Pro členy CrazyLife sleva 10% na všechny zdroje kromě síťového adaptéru


Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty


Elektrické ohradníky / Zdroje

Zdroj vybíráme podle několika kritérií

Pokud je pastvina v blízkosti zdroje 230V vždy se vyplatí použít síťový zdroj, protože zde je nejlepší poměr mezi výkonem a cenou pořizovací i provozní. Nejvíce používané jsou zdroje SZ5, SZ10 a SZ30 právě pro svoji nízkou pořizovací cenu.

Pokud nemáme k dispozici síťové napětí, musíme použít zdroj bateriový. Problém je ve výměně baterií a jejich náhradě po dobu nabíjení. Nejmenší odběr má zdroj BZ5, který pracuje v rozmezí napájení 9-12V. Dále musíme dbát na to, aby nedošlo k úplnému vybití baterie.

VZdroj vybíráme podle několika kritérií

šechny zdroje řady BZ mají možnost napájení také z 230V pomocí síťového adaptéru, popřípadě solárním panelem. Po dobu provozu zdroje ze síťového adaptéru nelze tímto adaptérem z bezpečnostních důvodů zároveň dobíjet akumulátor.

Speciální kategorií jsou zdroje řady COMBI. Jsou napájené ze sítě 230V a pro případ výpadku jsou zálohovány akumulátorem, který zaručuje provoz po dobu minimálně 10ti hodin. Na rozdíl od zdrojů řady BZ.. je akumulátor stále dobíjen a při výpadku sítě se automaticky přepojí . Dále mohou být vybaveny dálkovým hlášením poruchy, popřípadě pagerem nebo GSM modulem.Používají se převážně v ZOO nebo tam, kde nesmí nastat přerušení funkce zdroje při výpadku sítě – ochrana pasoucích se stád před vlky apod.Elektrické ohradníky pro psy, koně, kozy, ovce, skot, lesní a divokou zvěř, ochrana voliér, jezírek, rybníků, proti rozplétání a přeskakování plotů.

Vyrábíme zdroje pro elektrické ohradníky, dodáváme kompletní příslušenství - lanka, pásky, izolátory, zkoušečky.

Kromě osvědčených elektrických ohradníků jsme pro vás připravili elektronické ohradníky , výcvikové, protištěkací a svítící obojky pro psy.

Nově jsme zařadili do sortimentu ortézy pro psy od italské firmy BFT Medical.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Ohradníky s.r.o.
Líšný 407
468 22 Železný Brod
Česko
603 867 821
info@ohradniky.cz
https://www.ohradniky.cz