Novinka
25 %

Čínská medicína

Pro členy CrazyLife sleva 25% na celý sortiment


Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty


Poštovné zdarma při objednávce nad 1 500,- Kč.

Rychlé doručení produktů - balíky odesíláme každý den.

Možnost osobní, případně telefonické konzultace ohledně zdravotního stavu.Přístup čínské medicíny k člověku.

Západní medicína

Bojuje s nemocí všemi způsoby a dostupnými metodami, jako jsou skalpel, chemie, ozařování apod. Takový přístup má skutečně svůj význam v případě akutních a neodkladných stavůVýchodní medicína

Odstraňuje příčinu nemoci.

V Číně nejsou specialisté na jednotlivé orgány, ale lékaři, kteří léčí člověka jako celek. Průměrná délka života v Číně je 92 let, zatímco u nás 64 let, úmrtnost na infarkt činí v Číně 3% a u nás neuvěřitelných 37%. Právě proto byl v roce 1999 v Harvardu založen ústav integrálního lékařství, kde dochází k propojení západní a východní medicíny. A to nejen proto, že na celém světě vítězí v boji s nemocí právě nemoc. A pouze tehdy, když pomůžeme pacientovi uvést zdravotní stav do původního stavu, nemoc odejde sama.
POJĎTE TO ZKUSIT !!!
Ovšem ne tak, že vypijete čaj a uděláte si „čárku“, že máte „vypito“, ale tak dlouho, dokud se nedostaví účinek. Za více než 4 roky, co pracuji v Tiens, už vím, že se efekt stejně dostaví: Někdy je to až podivuhodné, ale s Tiens je možné vše. Hlavní je začít.Každý si to musí vyzkoušet sám.
Přeji Vám hodně zdraví!
Mezinárodní lektorka fytodietologie
MUDr.F.R.Bikbajevová,KazaňTiens - přípravky tradiční čínské a tibetské medicíny - dnes ve více než 110 zemích světa za 20 let působení ve světětianshi.jpgtiens.jpg


Tiens - ideální spojení staročínské císařské medicíny a moderní technologie zpracování surovin. Čínská vláda umožnila společnosti Tiens využít to nejcennější – recepty císařských lékařů odskoušené během staletí.


Předkládané produkty mají mezinárodní certifikát kvality ISO 9000 – 9002, FDA USA. Od roku 2002 je společnost oficiálním dodavatelem OSN. Od roku 1995 získala více než 30 ocenění, z toho 14 zlatých medailí Světové zdravotnické organizace.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Čínské léčitelství - Ing.Teisler Jaroslav
Jeníkov 101
539 01 Hlinsko
Česko
737602155
cinske.lecitelstvi@seznam.cz
http://www.cinskamedicinatiens.cz