Novinka
10 %

U Pešků - pomezí Šumavy a Novohradských hor

Pro členy CrazyLife sleva 10% při plné obsazenosti v podkrovním apartmánu, apartmánu č.1 i v apartmánu č.2 + dítě do 3 let zdarma včetně nároku na lůžko (postýlky) včetně lůžkovin, parkování před apartmány zdarma a užívání hřiště s bazénem trampolínou, altánem, skluzavkou a domkem pro děti taktéž zdarma.


Pro více info a rezervace klikněte ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty


Naše ubytování je v klidné vesnici Mojné, na pomezí Šumavy, Blanského lesa a Novohradských hor. V blízkém okolí najdete nejen překrásnou zachovalou přírodu, ale také města jako Český Krumlov a České Budějovice.

Ubytování U Pešků je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i skupinky dobrých přátel (kapacita privátů až 21 osob). Ubytování u nás však najdou i samostatné páry či cyklisté. Již třetí sezónu Vám nabízíme levné ubytování na našem statku v jižních Čechách, v nově rekonstruovaných apartmánech a pokojích.

Děti i rodiče jistě ocení přilehlý oplocený pozemek, kde se nachází dětské hřiště s venkovním bazénem (v letním období) , domkem na hraní (s kuchyňkou, nádobím a dalšími hračkami pro děti) a otevřené ohniště pro celou rodinu, kde můžete společně relaxovat.


Nejbližší okolí

Krumlov


Zřejmě největším turistickým cílem je nedaleké historické město Český Krumlov. To je jedno z turisty nejnavštěvovanějších míst a patří na seznam světového dědictví UNESCO i s nejznámější památkou – Krumlovským zámkem. Od ubytování je město vzdáleno necelých 10 kilometrů.

Toužíte-li navštívit jihočeskou metropoli České Budějovice, cesta vám také nepotrvá dlouho. Po cca 25 minutách jízdy (necelých 20km) můžete objevovat historické centrum i tohoto města, projít se Stromovkou nebo vyrazit do některého z nákupních center.

Pro výlety do přírody je vhodná například blízká Kleť. Na celodenní výlet můžete zamířit k Lipenské přehradě. Čeká vás tam procházka Stezkou korunami stromů, Active Park, Aquaworld, bobová dráha, lanový park, bike park, golf a mnoho dalšího.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

U Pešků
Mojné 9
382 32 Mojné
Česko
607 762 334
m.peskova.moj@seznam.cz
http://u-pesku.cz