Novinka
20 %

Masérská škola Věry Krásné - kurz baňkováníPro členy CrazyLife sleva 20% na kurz baňkování v termínu 13.5.2017 od 9:00 hodin


Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší kartyBaňková masáž


Baňkování, masáž baňkou, je tisíce let stará metoda, která k nám přišla z Číny a říká se jí také vakuoterapie. Dokáže velmi hluboce zapůsobit na uvolnění svalů ve velmi krátkém čase. Odstraňuje blokády a tím zmírňuje bolesti a uvolňuje ztuhlé svaly. Hlavním posláním je rychlé prokrvení tkání a buněk, dále pak detoxikuje organizmus, působí blahodárně na nervový systém čímž pomáhá navodit tělesnou a duševní pohodu. Baňky se mohou přikládat a nebo se jimi masíruje, což je velmi příjemné a navíc bez nežádoucích otisků, které mohou po klasickém baňkování na kůži určitou dobu zůstat. Baňková masáž má vynikající účinky také při aplikaci na postižené klouby z důvodu otoků. Velmi vyhledávanou je baňková metoda masáže i při boji s celulitidou. V kombinaci se speciálními oleji a krémy jsou výsledky viditelné již po několika aplikacích.

Výuku provádí zkušená lektorka Zuzana NěmcováPOZOR!
Při výuce je vyžadována pokročilá znalost lidské anatomie a fyziologie, proto mohou kurz absolvovat pouze osoby se zdravotnickým vzděláním či držitelé osvědčení o úspěšně zakončeném rekvalifikačním kurzu. Platný doklad o kvalifikaci je nutné doložit před úvodní hodinou kurzu.

V ceně kurzu je zahrnut certifikát o absolvování kurzu a výukové materiály.Co s sebou...?

  • Sešit či blok a psací potřeby
  • Prostěradlo
  • Velký a malý ručník
  • Pohodlný pracovní oděv světlé barvy
  • Přezůvky
  • ...a dobrou náladu

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Masérská škola Věry Krásné
Seifertova 525
261 01 Příbram
Česko
603 572 070
skola@masaze-krasna.cz
http://masaze-krasna.cz/index.php