Novinka
10 %

Ubytování v kempu Spinnaker Itálie - CK SANA

Pro členy CrazyLife sleva 10% na ubytování.


Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty

Ceny na webových stránkách jsou uvedeny před slevou.Ubytování v kempu Spinnaker


Bungalov ACk Sana poskytuje ubytování v šestimístných bungalovech přímo v areálu čtyřhvězdičkového kempu. Bungalovy jsou ve třech kategoriích: A – B – ELITE.

 • V bungalovech je zdarma přístup k internetu a také sledování českých, slovenských i mezinárodních televizních programů na LCD televizorech.
 • Bungalovy jsou situačně položeny tři minuty od moře.
 • Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře.Všechny bungalovy jsou vybaveny kompletním zázemím včetně vařiče a ledničky.


Nástup na ubytování:

 • začátek - sobota 14.00h
 • konec - sobota 9.00h

Kauce:

vratná kauce 30 euro za řádně uklizený a nepoškozený bungalov (platí se na místě)Strava:

 • Plná penze - 23 euro (např. snídaně-croasant a káva, oběd-tříchodové menu, večeře-tříchodové menu, voda, 1/2l vína )
 • Polopenze - 14 euro (např.snídaně-croasant a káva, tříchodový oběd nebo večeře, voda a 1/2l vína). Platí se na místě.

Do restaurace je možné docházet i bez předem domluvené penze a zvolit si jídla dle vašeho výběru. V každém bungalovu je přeložený jídelníček.Parkování:


Vašeho vozidla je za poplatek 500 Kč zajištěno v těsné blízkosti bungalovu.Kemp


pláž


Ck Sana již od roku 1990 nabízí ve spojení se čtyřhvězdičkovým kempem prožití jak aktivní, tak i relaxační dovolené pro jednotlivce, celé rodiny i kolektivy. Staňte se i Vy součástí úžasné italské atmosféry, která na Vás dýchne na každém kroku Palmové riviéry.

Čtyřhvězdičkový kemp se nachází přímo na pláži Jaderského moře. Má největší možné ohodnocení kvality poskytovaných služeb v oblasti cestovního ruchu. Kemp s kompletním zázemím včetně bazénu a tobogánu nabízí úžasný relax doplněný atmosférou šumícího průzračného moře. V blízkosti se nachází železniční trať, která vede po celém pobřeží Itálie.K dispozici Vám je

 • fotbalové hřiště,
 • tenisové kurty,
 • beach volejbal kurt,
 • minigolf.Každý den se o Vás starají profesionální trenéři

 • jógy,
 • aerobiku,
 • vodního aerobiku,
 • strečinku.

plaz_deti


Vaše děti se během pobytu vyskotačí v připravených dětských programech pod dohledem zkušených italských animátorů.

Večer jsou pro Vás připraveny kulturní akce v pravém italském stylu. Součástí kempu je klasická italská restaurace, která nabízí skvělé mořské speciality a kvalitní italské víno z nedalekých prosluněných vinic. V kempu je možnost zakoupit točené pivo a limo za české koruny.

Kemp je připraven i na návštěvu Vašich psích mazlíčků, které si můžete vzít s sebou a to bez jakéhokoliv poplatku!!!! Samostatný prostor na venčeníje samozřejmostí, pouze pláž pro pejsky je za poplatek.

Palmová riviéra patří mezi nejoblíbenější destinace na italském jaderském pobřeží.


město


Čisté azurové moře, dobře dostupné oblázkové a písčité pláže, všudypřítomné oleandry a palmy, kterých zde najdete téměř 8 tisíc. Stejně tak jako celá Itálie, je i tato oblast poseta vinohrady a olivovými háji. Víno z místních vinohradů je možno zakoupit za zajímavé ceny i přímo v kempu Spinnaker.

Městečko Porto San Giorgio je malebné místo na břehu Jaderského moře. Je vyhlášené svými typickými křivolakými uličkami s obchůdky a restauracemi. Idylická procházka malebnými ulicemi nebo podél pulzujícího přístaviště, korunovaná skvělým gurmánským zážitkem, je tak na dosah.

Mezi našimi klienty jsou také velmi oblíbené a vyhledávané pravidelné trhy. Nabídka zboží je opravdu široká a návštěva zde je příjemným zpestřením pobytu.trhy


V historii tvořilo Porto San Giorgio samostatný přístav pro město Fermo. Samotné Fermo, vzdálené pouze 9 km od kempu a dostupné i veřejnou dopravou, je zajímavým místem protkaným historickými památkami i moderní současností.

Za zmínku jistě stojí katedrála s mramorovou gotickou fasádou či kostel sv. Františka.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Sana cestovní kancelář a cestovní agentura
tř. Karla IV. 430/26
500 02 Hradec Králové
Česko
sana@cmail.cz
sana@cmail.cz
http://www.sana.cz