Novinka
10 %

STUDIO STEP " krok ke kráse"

Pro členy CrazyLife akce:


Sleva 10% na veškeré služby ve všech salonech STUDIO STEP - vybírat ze široké nabídky můžete ZDEAkce 5+1 IPL OŠETŘENÍ - pro více info klikněte zde
Biorezonance za 790 Kč - pro více info klikněte zde

Odvykání kouření pomocí biorezonanceTato metoda potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a tzv. nikotinový hlad). Zároveň dochází k eliminaci vlivu pasivního kouření (tzn. vdechování cigaretového kouře, nevyvolává chuť na cigaretu).

Jak tato metoda funguje?
Do přístroje se vloží nedokouřená cigareta a klient se napojí elektrodami na přístroj. V přístroji se spustí program, který způsobí vyrušení tohoto pole cigarety v klientovi a tomu cigareta přestane chutnat. Psychické programy pomohou, aby si člověk ze zvyku neměl chuť zapálit. Někteří klienti zkouší po terapii účinky, i když to není doporučeno. Většinou se shodují, že jim cigareta vůbec nechutná nebo dokonce zvrací. Důvodem je především fakt, že pomocí přístroje Bicom je vysílán do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, v důsledku tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Ty se rychleji uvolňují z tkání do volné formy. Je tudíž důležité po terapii zvýšit přísun tekutin – nejlépe neperlivých nápojů. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad.

Před a po zákroku:
Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat.
Celý proces trvá 30 až 45 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.
Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje.Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty

Diskuse

Kde slevu uplatnit

STUDIO STEP - Praha
Václavské nám. 804/58
110 00 Praha
Česko
734 331 907
http://www.studiostep1.cz
STUDIO STEP - Mladá Boleslav
tř. Václava Klementa 131/8
293 01 Mladá Boleslav
Česko
739 420 028
http://www.studiostep1.cz
STUDIO STEP - Jičín
Poděbradova 120/15
506 01 Jičín
Česko
734 707 486
http://www.studiostep1.cz