Novinka
10 %

PENZION, UBYTOVÁNÍ BŘECLAV - ROTUNDA

Pro členy CrazyLife sleva 10% minimalní počet nocí 4


Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty
Penzion ROTUNDA se nachází u hranic se Slovenskou a Rakouskou republikou, a proto jej můžete využít jak pro služební cesty tak pro dovolenou. Obzvláště v letních měsících můžeme nabídnout krásu Lednicko – valtického areálu, který je součástí UNESCO. Cestu do Lednice si můžete zpříjemnit po stezce lesem, která vede přímo od penzionu. Rovněž tak nabízíme krásu ne příliš vzdáleného Pohanska.

A pro ty, kteří rádi sportují, nabízí Břeclav letní koupaliště s tobogány, v zimě krytý bazén nebo zimní stadion. Dále svůj volný čas můžete strávit v sauně, posilovně, Squash centru nebo na tenisových kurtech, které jsou v blízkosti penzionu.

O víkendu můžete navštívit přilehlou vinárnu ROTUNDA, která Vám nabízí širokou škálu oblastních vín a to i archivních. K příjemné pohodě ve vinárně Vám bude hrát disko pro všechny věkové kategorie. V pracovní dny je vinárna otevřena pouze pro skupiny, na základě předchozí domluvy.

Nabízíme 1 – 4 lůžkové pokoje a jeden suite, přičemž každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprchu), některé pokoje mají chladničku a LCD televizor. Ve vybraných pokojích a na recepci nabízíme připojení k síti Internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Parkovaní Vašeho automobilu na parkovišti před penzionem, pod dozorem kamerového systému, je samozřejmostí. Nabízíme i uskladnění Vašeho bicyklu v areálu penzionu či přímo v místnosti tomu určené.

Ubytování od 14.00 hod. Odchod z pokojů v den odjezdu do 10.00 hod.
Rezervace je platná do 17.00 hod., v případě pozdějšího příchodu pouze na základě domluvy.

V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

ZÁMECKÝ PENZION ROTUNDA
Zámecké nám. 14
690 02 Břeclav
Česko
+420 775 327 005
info@rotunda.cz
http://www.rotunda.cz