Novinka
5 %

Elektro-produkt: Od žárovky po vypínač

Pro členy CrazyLife sleva 5% na celý sortiment při odběru nad 1500 KčPro více info a objednávky klikněte ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a vaše cena se dodatečně sníží.
O NÁS

Elektro-produkt: Od žárovky po vypínač

Internetový obchod Elektro-produkt.cz se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu. Nabízí produkty, jako jsou světelné zdroje, světelná tělesa, elektronické předřadníky, vypínače, zásuvky, zásuvkové rozvodnice, nouzová svítidla či jistící prvky.

Antošová Marcela - Majitelka e-shopu.

„Zakládáme si na široké nabídce elektroinstalačního materiálu. Naši nabídku tak neustále aktualizujeme a doplňujeme o nové prvky. V případě, že má zákazník zájem o něco, co v nabídce nenašel, stačí, když nás kontaktuje. Uděláme vše proto, abychom dodání požadovaného produktu zajistili“, říká Marcela Antošová, majitelka úspěšného internetového obchodu Elektro-produkt.cz

Standardní nabídku obchodu tvoří světelné zdroje, světelná tělesa, elektronické předřadníky, vypínače, zásuvky, zásuvkové rozvodnice, nouzová svítidla či jistící prvky. Nabízení zboží samozřejmě reflektuje poptávku zákazníků. „Navíc jsme připravili speciální kategorii „sady zboží“. Naleznete zde
výhodnější nabídku díky nákupu několika produktů najednou. Snažíme se kombinovat produkty, které naši zákazníci nejčastěji kupují. Pokud by vám však předvolený obsah balíčku nevyhovoval, rádi uvítáme vaše připomínky, náměty, dotazy, případně vám balíček poskládáme na míru,“ říká k nabídce Marcela Antošová.

Další speciální kategorií nabídky obchodu Elektro-produkt je kategorie „rozbalené zboží". V této kategorii nabízí obchod produkty, které zůstaly na skladě, a nemá pro ně využití. Jedná se o nové výrobky, nikdy nebyly namontovány nebo použity. Pokud by byl případně výrobek vystavený, dáváme na něho plnou záruku a uvedeme v popisu výrobku, že se jedná o vystavený kus zboží. Výrobky tak můžete pořídit za bezkonkurenční ceny.


Společnost rozšířila sortiment o kávovary, drobnou elektroniku a drobné domácí spotřebiče, kde se snaží nabídnout co nejlepší cenu. U kávovarů máme v nabídce jak různé čistící prostředky na kávovary, tak filtry do překápávačů a nakonec nabízíme i samotnou kávu, jak zrno, mletou nebo i kapsle a to různých značek, říká Marcela Antošová.

Nabídku jsme rozšířili pro naše nejmenší, kde se opět snažíme pokrýt požadavky našich ratolestí. Ať už se jedná o rádiově řízené modely aut pro naše kluky, tak se snažíme uspokojit i požadavky našich malých slečen.

Taktéž nabízíme pro naše školáky různé věci do školy od tužek až po kreslící potřeby a snažíme se nabídku neustále doplňovat.

Dále nabízíme stavebnice značek LEGO a Playmobil. Jak pro naše malé kluky, tak naše malé slečny. Celou naši nabídku nabídku naleznete v sekci Hračky.

Tento rok jsme také rozšířili náš sortiment o čistící techniku, kde si určitě každý vybere to, co se mu může hodit. Od čistících stěrek na okna od značek Karcher, Vileda a Leifheit, až po různé čistící prostředky k těmto výrobkům a konče vysokotlakými čističi značky Karcher.

Dále jsme zařadili do našeho sortimentu drogistické zboží od kartáčků na zuby přes pěny na holení a konče tekutými mýdly.

Začali jsme spolupracovat s firmou TCHIBO v Rakousku a zde se snažíme mít kompletní sortiment co firma nabízí.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Elektro-produkt.cz
Přímětická 3507/3
669 02 Znojmo
Česko
736 177 297
info@elektro-produkt.cz
https://www.elektro-produkt.cz