Novinka
1 %

České zdraví - bylinkové produkty z čisté přírody

Pro členy CrazyLife poštovné zdarmaPro více info a objednávky klikněte ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty


České zdraví nabízí doplňky stravy České firmy OKG. Výrobky OKG jsou „vykrystalizováním“ a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi.


Přestože jste jistě slyšeli o spoustě potíží, nemocí, které dokázaly výrobky OKG zmírnit nebo úplně odstranit, nejsou určeny na konkrétní problémy, např. na bolení v krku, na bolest žlučníku, na vysoký cholesterol nebo krevní tlak…! Jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena.
„Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu.“


Dnešní klasická - alopatická - medicína se stále více specializuje a většina oborů vidí bohužel vždy jen tu část pacienta, kterou se zrovna obor zabývá. V praxi to potom funguje tak, že praktický lékař, kterého navštívíte s nějakým problémem, v podstatě neřeší nic, pouze vás pošle k nějakému specialistovi. Pokud je váš problém složitější, specialista vás pošle k dalšímu specialistovi… Bohužel celý systém západní medicíny je postaven tak, že neexistuje nikdo, kdo by se na pacienta a jeho problém dokázal podívat komplexně. Lékaři si nás „rozporcovali“ s očima běžte na oční, s ušima na ušní … Ale lidské tělo funguje jako celek! Není možné oddělit symptomy nějaké nemoci od člověka, který jimi trpí, není možné oddělit fyzické potíže od psychiky, dívat se na pacienta jako na podřízenou osobu, které není třeba naslouchat…! Je potřeba se dívat na celého člověka s jeho fyzickými potížemi, psychikou, chováním a vztahy s okolím, nestačí jen odstranit příznaky nemoci, je třeba především upravit a harmonizovat všechny pochody organismu - fyzické i psychické.


„Nestačí jen odstranit příznaky nemoci, je třeba především upravit a harmonizovat všechny pochody organismu - fyzické i psychické.“

„A tomu právě napomáhají výrobky OKG. Podporují tělo při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena.“


Pro více info a objednávky klikněte ZDE

Diskuse

Kde slevu uplatnit

České zdraví
Holštejn 41
679 13 Sloup
Česko
+420 607 946 841
info@ceske-zdravi.cz
https://www.ceske-zdravi.cz