Novinka
5 %

Vinařství - Jan Cícha

Pro členy CrazyLife sleva 5% na celý sortiment.Pro více info a objednávky klikněte ZDE


Při platbě prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty.

Ceny uvedené v eshopu jsou před slevou. Ta vám bude odečtena dodatečně.
Víno je dokonalým produktem okolní přírody, je pro nás nejen otázkou existenční, ale i radostí z vykonané práce, určitého druhu umění a oprávněné hrdosti a pýchy.
Jsme vinařská firma rodinného charakteru, která hospodaří na nejlepších viničních tratí známé vinařské obce Blatnice pod svatým Antonínkem. Byla založena v roce 1990, ale vinohradnictvím se zabývali naši předci už od roku 1938. Vína jsou vyráběna moderní šetrnou technologií s ohledem na tradiční výrobní postupy rodinných předků.


Strategií vinařství je vyrábět krásná, lehká, co nejpřírodnější, svěží vína se svým nezaměnitelným charakterem a jasným původem. Vinařství se zaměřuje především na výrobu kvalitních přívlastkových vín výhradně z hroznů z vlastních vinic.


Naše vinařství v současné době obhospodařuje šest hektarů převážně mladých vinic v tratích Kamenice, Plachty, Roháče a Nová hora. Z bílých odrůd zejména Ryzlink rýnský, Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon, Sylvánské zelené, Müller Thurgau a Rulandské bílé, dále rezistentní odrůdy Hibernal, Saphira a Solaris. Z červených pak Zweigeltrebe, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovku.Jen v několika málo vinařstvích můžete ochutnat známkové cuveé Blatnický Roháč®. Mezi ně patří i Vinařství Jan Cícha. Na víno, které je vyváženou kombinací Ryzlinku rýnského, Rulandského bílého a Sylvánského zeleného, vlastní naše firma ochrannou známku.


Navštivte vinařskou obec Blatnici pod Svatým Antonínkem a uchovejte si vzpomínku na jeden z nejoriginálnějších sklepů Slovácka.


Diskuse

Kde slevu uplatnit

Jan Cícha
Blatnice pod Svatým Antonínkem 360
696 71 Blatnice pod Svatým Antonínkem
Česko
777 625 414
info@onlinevinoteka.cz
https://www.viniblat.cz