Novinka
5 %

Vítá Vás masážní studio Praha 10

Pro členy CrazyLife sleva na manuální lymfodrenáž - každá 5. masáž o 40% levnější. (cena po slevě 300,-Kč)


Pro více info klikněte ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší karty

Zaslouží si vaše tělo trochu péče a rozmazlování? Trápí Vás bolesti zad a hlavy? Existují různé techniky, masáže a jejich kombinace pro vaše potíže. Máte-li zájem o jejich provedení, ráda Vám vyjdu vstříc. Pro objednání preferuji telefonický kontakt +420 721 936 351. Naše hlasy nám sdělí mnoho.Vítá Vás masážní studio Praha 10


Pokud jste unavení ze zaměstnání, domácnosti či zahrady, bolí Vás krční, bederní páteř nebo si chcete jen odpočinout, neváhejte a přijďte vyzkoušet mé masérské služby.

Zajímám se o alternativní medicínu a o pomocké techniky určené k regeneraci těla. Od roku 1995 jsem navštěvovala masážní kurzy, mimo jiné manuální lymfodrenáže, STIA TSU, Bowenovy tlakové masáže atd. Veškeré tyto činnosti napomáhají k ozdravení těla a k nalezení klidu a míru v duši.

Masážím se profesionálně věnuji již přes 15 let a v současné době maserské služby poskytuji v klidném prostřední v Praze 10, městské části Štěrboholy kam se lze dostat bezproblémově autem i MHD nejen z dalších částí Prahy 10, ale například i ze sousední Prahy 9.

V případě, že by Vám více vyhovovala masáž v lokalitě Praha 4, v blízkosti stanice metra Pankrác, pak navštivte stránky www.masazni-studio-zdravi.cz kam docházím několikrát týdně masírovat.

Věřím, že na těchto stránkách naleznete veškeré informace které hledáte.

Pokud máte jakýkoliv dotaz - neváhejte mne kontaktovat na uvedených kontaktech.

Na setkání s Vámi se těší,

Hana Padevětová

"Budiž světlo.“

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Masážní studio Praha 10
Pod valem 300/12
102 00 Praha-Štěrboholy
Česko
+420 721 936 351
padevetova.hana@email.cz
http://www.masaze-regenerace.cz/vita-vas-masazni-studio-praha-10/