Novinka
10 %

Martina Macurová Masáže - Havířov

Pro členy CrazyLife sleva 10% naCelková masáž pro více info klikněte ZDEAnticelulitidová masáž pro více info klikněte ZDEPři objednávce prosím uveďte heslo "CrazyLife" a kód vaší kartyKDO JSEM?

Po absolvování střední školy se zdravotním zaměřením jsem v roce 1997 nastoupila jako "masér" do rehabilitačního sanatoria v Karviné. Tam jsem se setkala s nemocemi, úrazy a pooperační péčí klientů sanatoria (artrózy, revmatismus, stavy po amputacích, stavy po ortopedických operacích, úrazy pohybového ústrojí, bolestivé syndromy šlach a kloubů, bechtěrev, dětská mozková obrna, hemiparézy a paraparézy, nervosvalová onemocnění, parkinsonova choroba, roztroušená skleróza a jiné)

V roce 2003 jsem se osamostatnila a otevřela si první salon v Ostravě. Z důvodu dojíždění jsem salon po roce přestěhovala do Havířova. V roce 2004 jsem začala spolupracovat s havířovským oddílem stolního tenisu (SKST Baník Havířov) a po roce spolupráce jsme přidala ještě malé gymnastky při SKMG Havířov.

V této době byl zájem klientů o masáže tak velký, že objednávky se pohybovaly u nových klientů od 4 do 6 měsíců.

Od roku 2011 jsem si udělala "mateřskou přestávku", kdy se nám postupně narodily dvě krásné děti. Od roku 2013 jsem se vrátila na víkendové masáže a od začátku roku 2017 již nastálo.

Diskuse

Kde slevu uplatnit

Salon Kalina Krasna
Školní 68/28
736 01 Havířov
Česko
604 323 774
maham@seznam.cz
http://www.masaze-top.cz